Подаємося: добірка грантів осені

Стартап-змагання Seedstars World

 

Дедлайн подання заявок: 8 жовтня 2017 року

 

13 жовтня у Києві відбудеться півфінал міжнародного стартап-змагання Seedstars World, де найкращих запросять на пітчинг своїх проектів перед журі. Чотири фіналісти з Києва, а також фіналісти з Одеси та Львова поїдуть на Seedstars Summit до Швейцарії, де вони зможуть презентувати свій стартап, виграти $1 млн інвестицій та взяти участь у тримісячній акселераційній програмі з менторами та інвесторами з усього світу.

Для стартапів, які існують не більше двох років та отримали інвестицій менше $500 тис.

 

Подати заявку можна за посиланням: https://www.seedstarsworld.com/event/seedstars-kyiv-2017-sat

 

 

Конкурс проектів регіонального розвитку

 

Дедлайн подання заявок: 27 вересня 2017 року

 

У рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики, укладеної між Україною та ЄС, проводиться конкурсний відбір проектів регіонального розвитку, які можуть реалізуватися коштом, отриманим від ЄС.

Кожен із проектів-учасників має відповідати одній з п’яти програм регіонального розвитку:

- інноваційна економіка та інвестиції;

- сільський розвиток;

- розвиток людського потенціалу;

- розвиток туризму;

- загальноукраїнська солідарність.

 

Загальна сума коштів, які спрямовуються для реалізації цих проектів, становить майже 600,8 млн грн.

 

Документи для реєстрації проектів подаються в електронній формі за адресами:

minregion@minregion.gov.ua

 

ProkopenkoHP@minregion.gov.ua

 

 

Міні-гранти на відкриття власної справи від UCP Wheels for Humanity

 

Термін подання заявок: 3 жовтня – 30 грудня

 

Американська громадська організація UCP Wheels for Humanity спільно з Національною Асамблеєю людей с інвалідністю України проводить конкурс на отримання міні-грантів для відкриття власної справи, спрямований на підтримку зайнятості та працевлаштування, розширення економічних можливостей людей з інвалідністю, зокрема внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок конфлікту на сході України та членів їхніх сімей. Кошти надаються на відкриття власного бізнесу (ФОП) та підтримку наявних суб’єктів підприємницької діяльності.

Загальний бюджет конкурсу – $35 тис.

Розмір фінансування на створення або збереження одного робочого місця – до $1 тис. (у натуральній формі – обладнання, інвентар).

Детальніше за посиланням: www.naiu.org.ua

 

Berlin Impact Pre-Accelerator для соціальних, зелених та інноваційних стартапів

 

Дедлайн подання заявок: 15 вересня 2017 року

 

З 1 жовтня і по 2 грудня відбудеться передакселераційна програма для 15 учасників з України, Білорусі та Росії. Українськими претендентами опікується Impact Hub Odesa разом із Social Innovation School Berlin.

 

Для участі у конкурсі потрібно розробити концепт для соціального, зеленого та інноваційного бізнесу, знати англійську мову та бути громадянином України, Білорусі або Росії останні п’ять років.

 

Проекти матимуть особистого ментора, який допоможе з формуванням бізнес-стратегії та маркетингового позиціонування, та отримають можливість потрапити на стартап-конференцію Ruhr Summint у Дортмунді, щоб удосконалити свій проект в рамках інноваційної лабораторії в Берліні у жовтні.

 

Протягом тижня учасники ознайомляться з німецькими соціальними ініціативами, обговорять власні проекти і обміняються контактами з представниками стартап-спільноти Німеччини.

 

Сторона, що приймає, покриє витрати на проживання, харчування, участь в воркшопах і відшкодовує понад 50% транспортних витрат.

 

Свій проект можна подати за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1PKhlf8YPm-feROWmgiZdJv8-X2QINoFhaOdcE0LFbUw/viewform?edit_requested=true

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x