Подаємося: добірка грантів листопада

Подаємося: добірка грантів листопада

 Програма Launchpad Start від Google Україна

 Дедлайн подання заявок: 5 листопада  

За статистикою, 99,7% стартапів закриваються, не ставши успішним бізнесом. Український підрозділ Google має на меті допомогти молодим новаторам структурувати знання та вдосконалити процес розвитку їхніх проектів, що суттєво підвищить шанси на успіх. Google влаштовує безкоштовну навчальну програму для стартапів Launchpad Start, в межах якої стартами на початковій стадії розвитку, працюватимуть над вдосконаленням ідеї, розробкою бізнес-моделі та маркетингової стратегії за підтримки досвідчених менторів.  До участі запрошують українських стартапів, що представлятимуть команди із 3-5 осіб, які вільно володіють англійською мовою та відкриті до змін.  Навчання проводитимуть у Києві з 26 листопада до 1 грудня у школі дизайну і розробок Projector.  

Подати заявку

Конкурс молодіжних інновацій U-Inn Innovate Democracy  

Дедлайн подання заявок: 11 листопада  

Програма розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки МЗС Данії запрошує охочих віком від 18 до 35 років з усіх регіонів України представити свої інноваційні ідеї на конкурсі молодіжних інновацій U-Inn. Розглядатимуть проекти за трьома напрямами: технологічні інновації, соціальний скрипт (інструменти та механізми для затвердження демократії і прав людини) та соціальне підприємництво (бізнес-моделі для вирішення соціальних проблем). Призовий фонд U-Inn $15 тис. розподілять порівну між цими трьома напрямами. Журі розгляне будь-які ідеї, що пов’язані із виборами, самоврядуванням, прозорістю та підзвітністю влади, захистом та просуванням прав людини, толерантністю та забезпеченням свободи слова. Учасників конкурсу, який відбудеться з 11 листопада по 16 березня, запросять до молодіжного табору Camp U-Inn та до регіональних хабів громадянського суспільства з питань прав людини та демократії, де вони зможуть побачити, як такі ідеї реалізуються на практиці.  

Подати заявку 

Конкурс для молодих підприємців Diamond Challenge Ukraine  

Дедлайн подання заявок: 30 листопада  

Університет штату Делавер, США, разом із Благодійним фондом ICEPP щороку організовують конкурс підтримки та розвитку молодіжного підприємництва Diamond Challenge Ukraine. Цьогоріч до участі запрошують команди школярів віком від 15 до 18 років, які мають ідеї для бізнесу або соціальної інновації та вільно володіють англійською мовою. Учасники конкурсу навчаться правильно формулювати власну бізнес-ідею, тестувати її та презентувати експертному журі. Окрім того, вони зможуть взаємодіяти з іншими молодими підприємцями з усього світу та виграти фінансування для реалізації бізнес-ідеї або отримання освіти у майбутньому.  

Подати заявку 

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x