Події квітня

Події квітня

Шанси нового продукту успішно вийти на ринок. Баєсівський підхід

Дата: 10 квітня
Місце: Київ, Волоська 8/5, корпус 4

Якщо ви хочете виводити на ринок новий продукт, то який варіант перевірки власних гіпотез обрати, щоб не витратити багато часу та грошей? Чи варто довіряти інтуїції у цьому випадку? Або ж краще покладатися лише на цифри та факти?
Байєсівський підхід - це той аналітичний інструмент, який дозволяє вирішити цю задачу з максимальною користю. На зустрічі будуть розглядатися основи теорії ймовірностей, сенс та математика байесівського підходу та моделювання шансів успішного виведення на ринок нового продукту. 
Спікер зустрічі - Володимир Савчук, керівний партнер та провідний спеціаліст консалтингової компанії «Стратегічний партнер», автор численних книг зі стратегічного та фінансового менеджменту підприємств. 

Вартість: 350 грн 
Інформація про подію: https://kmbs.ua/event/shansi-novogo-produktu-uspishno-viyti-na-rinok-bayesivskiy-pidhid 

 

Портрет сучасного керівника. Бути лідером для мілленіалів–як це?

Дата: 2 квітня
Місце: Львів, ITEAHub, вул. Героїв УПА-80

Як керувати так, щоб ваш авторитет визнавали? Як побудувати успішну команду з представників покоління мілленіалів? 
На зустрічі планується обговорення наступних питань:
- Чого потребують сучасні працівники креативної сфери від своїх лідерів?
- Що таке самоорганізація команд?
- Як зробити власну команду автономною?
- Хто такий лідер-помічник?
- Які переваги лідера-помічника перед авторитарними типами керівництва?
Спікери зустрічі: 
- Юрій Козій – Agile-коуч, засновник компанії “AgileDrive”, викладач Києво-Могилянської бізнес-школи (kmbs) у напрямку Business Agility. Серед клієнтів — Vodafone, Philip Morris, Watsons, Multiplex та інші.
- Ксенія Кобрин — Agile-коуч, засновник платформи Agile space, Certified Scrum Professional та SAFe Program Consultant.  Більше 10 років роботи з командами та замовниками: від ролі Скрам Мастера до Agile-коуча та консультанта.

Вартість: 200 грн
Інформація про подію: https://www.facebook.com/events/560504334319444/?active_tab=about 
 

 

Marketing Battle: Classical vs Digital

Дата: 4 квітня
Місце: Київ, Chasopys Eduspace, вул. Велика Васильківська, 30, 3 поверх

Який маркетинговий підхід дієвіший для вашого бізнесу: класичний чи діджитальний? І які ситуації вимагають застосування обох методів? 
На цій зустрічі двоє спікерок будуть розповідати про переваги кожного з цих методів та нюанси його застосування.  Першу частину проводитиме Вікторія Єсауленко – директор з маркетингу ЮФ "Астерс", сертифікований бізнес-тренер, член Спілки журналістів України, блогер Forbes Women Ukraine, "Новое время". Другу - Олена Ткачук, засновниця Citrine DMA (Україна), CMO Finance Business Service (США). Засновниця першої в Україні Інстаграм школи міжнародного формату. 

Ви отримаєте комплекс інструментів маркетингу для формування і просування бренду та зрозумієте, як правильно і ефективно користуватися маркетинговими комунікаціями для залучення і утримання клієнтів. А також дізнаєтесь, як найефективніше шукати клієнтів  через мережу Інтернет та забезпечувати максимальну присутність бізнесу в Інтернет просторі для досягнення бажаного комерційного результату.

Вартість: 400 грн (до 3. 04 — 300 грн)
Інформація про подію: http://www.chasopys.ua/events/event-2445.html  

 

Конференція Service 4 Sales

Дата: 27 квітня
Місце: Рівне,  вул.Соборна, 3д

Основна тема конференції — як продавати за допомогою сервісу. Якщо з вашою компанією просто і приємно мати справу, то ви отримаєте задоволених клієнтів, що повертатимуться до вас знову і знову. 
На конференції прозвучать поради від експертів та власників бізнесу, що допоможуть знайти нові ідеї для того, щоб: 
- перетворити нових клієнтів у постійних;
- налаштувати збільшення продажу через кращий сервіс; 
- отримати інструменти для покращення продажу в торгових точках;
- отримати більше рекомендацій від наявних клієнтів для потенційних. 

Вартість: безкоштовно (для одного представника від компанії), преміум пакет (для 5 представників компанії)— 4800 грн, стандартний пакет (для 3 представників компанії) — 2900 грн. Всі заявки модеруються, а підтвердження участі буде надіслане до 17 квітня.
Інформація про подію: https://www.facebook.com/events/563809153987293/ 

 

HR практикум: Людський ресурс, як основа відмінного сервісу

 

Дата: 21-22 квітня
Місце:  Київ, Fedoriv Hub, вул. Велика Васильківська, 5

Якщо ваш бізнес маштабується, то у вас з'являються нові виклики: нестача персоналу, нерозуміння того, що відбувається в колективі, і як усім цим керувати.
На цьому практикумі ви отримаєте необхідні знання та інструменти з управління персоналом. Хоча б для того, щоб контролювати рішення і дії вашого HR-a.
Практикум проведе бізнес тренер, фахівець побудови сервісу для різних організацій, сертифікований тренер SQI, учасник навчальних проектів компанії ZAPPOS, тренер мережі 5* готелів InterContiental Hotel Groups — Тетяна Петруха. 
В перший день Тетяна розповість про те, чому настільки важливі знання про Human Resource для розвитку бізнесу і що таке HR бренду. На другий день планується розробка системи в різних зонах:  найм, адаптація, навчання, комунікація, звільнення.

Вартість: 1000 грн (21 квітня), 2500 грн (21-22 квітня)
Інформація про подію: https://www.facebook.com/events/810119745866036/ 
 

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x