Правила життя: Андрій Худо

Бізнес та місія

Питання дуже переплетене із життям – я хочу жити і творити щось нове, працювати і змінювати місто, країну на краще. Ці принципи і є основою бізнесу. Таке життя у стилі фанк по-львівськи.

Виховання

Треба давати дітям можливість самим вирішувати. Відповідальність за свої вчинки – це та риса, яка допоможе дитині зрозуміти світ. Треба намагатися більше часу приділяти сім’ї. Мусимо розуміти, що нове покоління недостатньо народити, але й виховати ЛЮДЕЙ з тими цінностями, які несемо самі у життя. І ще: never give up!

Майбутнє

Воно твориться вже сьогодні. І від нас залежить, в якому середовищі зростатимуть наші діти та онуки. Наука і технології розвиваються дуже стрімко, проте не забуваймо про базові принципи – людяність, порядність, турботу про близьких і довкілля. У Львові маємо дуже яскравий приклад того, як люди після кризи почали сортувати сміття і менше продукувати його. У світі високотехнологічних процесів все-таки люди творять майбутнє. Тож race to win!

Креатив

Можна сказати, що це створення доданої вартості, генерування нових сенсів. Не варто обмежуватися рамками, схваленими колись суспільством. До прикладу, їсти руками. Так, справді, смачніше. Але як на Галичині, де є усталені традиції та культура, може бути успішним заклад, де нема приборів. Місія креативу – створювати нове або імплементувати те, що існує за межами певного середовища. Усі обмеження тільки у вашій голові – будьте out of the box.

Управління

Потрібно розуміти, чи перейматиметься ідеєю працівник, якому, зрештою, важливо лише отримати зарплату в кінці місяця? Усвідомлення, чи важливо всім встановлювати однаковий робочий графік? Драйв – ось що здатне просувати понад 20 різноманітних проектів одночасно, у різних сферах, з фахівцями абсолютно різного рівня. Тому якщо є спільні цінності та ідеї, управління – це частина життя, а не лише робота. І не треба ділитися планами. Просто БЕРИ ТА РОБИ! Нехай люди дивуються результатам твоєї роботи, а не розмовам!

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x