Правила життя: Наталія Дмитренко

Правила життя: Наталія Дмитренко

Досягнення

Років десять тому моїм найбільшим досягненням був ранній підйом зранку. А якщо серйозно, то найголовнішим досягненням вважаю свою першу роботу. Те, чому я навчилася на старті, стало у пригоді на кожному наступному місці. Посада асистента керівника з функціями перекладача у перший рік після інституту в правильному бізнесі і зі складним шефом – це бінго! 
По суті саме ця робота сформувала моє ставлення до справи, якою займаюся, дала перші навички і навчила головному – не боятися відповідальності. 
Я перекладала наради з питань будівництва у КМДА за участі зарубіжних підрядників. Вивчила для цього будівельну термінологію. Я домовлялася про стоянку для приватного літака іноземного інвестора, який прилетів в Україну дивитися локації під готелі. Багато було цікавих ситуацій і сценаріїв.
Тримати удар, ухвалювати рішення і відповідати за них, за потреби виправляти помилки – я й досі все це роблю.

Найбільший провал

На щастя, стрімкого падіння вниз не траплялося, але провали були яскраві. Наприклад, одного разу ми приймали делегацію зі Швеції: для укладання угоди приїхали два топ-менеджери з іменами та прізвищами, які неможливо було вимовити. До того ми спілкувалися з ними лише англійською. У день зустрічі наші менеджери зайшли у кімнату для переговорів, привіталися англійською і в очікуванні документів тихо обговорювали російською деякі делікатні питання майбутньої угоди. 
І коли всі сторони вивчили документи, принесли каву і треба підписувати, головний менеджер другої сторони чистою російською говорить: «Ну що ж, почнемо! Я бачу, що все відмінно підготовлено, можемо підписувати. Не дивуйтеся, я вчився у Москві і російська – моя улюблена мова з усіх іноземних, які я знаю».
Нас паралізувало. У прямому сенсі. Ми вибачилися й обговорили співпрацю. Угоду уклали, а осад залишився. 

Партнерство 

Хоча це і кліше, але партнерство для мене – це коли є довіра, повага і прозорі домовленості. Тут нічого нового не вигадаєш. 

Утопія 

Маркетинг і комунікації зникнуть тільки тоді, коли зникне все. Точніше, спочатку зникне все, і лише потім – маркетинг і комунікації.

Авторитети

Рівнятися треба лише на сильних. Це велике щастя, коли маєш можливість спілкуватися з сильними людьми. У кожній сфері вони є, важливо просто не помилитися в людині. 

Правильний вибір

Уперше я побачила Київ школяркою, мама привезла показати найгарніше місто. У мої шкільні радянські роки ми мали можливість дуже багато подорожувати: я була і в Ризі, і в Мінську, і в інших столицях союзних республік. Але Київ для мене був і є номером один. Мені тут було комфортно з першої хвилини.
І тоді я вирішила, що згодом переїду до Києва жити. Тут мені легко дихати, цікаво жити і працювати, до Києва добре повертатися з інших країн і міст, тому що він чекає.

Читання перед сном

На столику поруч із ліжком у мене зазвичай кілька книг, тому що я люблю читати одночасно 2-3 видання. Зараз це «Роздуми про особистий розвиток» Іцхака Адізеса та «Пропаганда» Едварда Бернейса.

Хімія

Є хімія чи ні – це найважливіший показник. Дуже багато людей приходять у моє життя після короткого знайомства, навіть дуже поверхневого. Я відчуваю, що вони мені близькі за внутрішніми якостями. Це і є хімія.
Найголовніше в людині – це не одна риса, а цілий комплекс. Багато чого залежить від того, як з цією людиною я перетинаюся по життю і спілкуюся. Деякі мені імпонують через їхнє уміння мовчати. 

Відкритість

Поважаю відвертих і відкритих людей. Відкритість – дуже важлива риса, яка показує, моя це людина чи ні. Цю рису можна порівняти з вікном: через відкрите вікно до кімнати потрапляє свіже повітря, але водночас і надокучливі мошки. Тому тримайте вікна відчиненими, але не завжди!

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x