П’ять відео на TEDx для підприємця

П’ять відео на TEDx для підприємця

Хариш Манвані: «Прибуток – це не найголовніше»

 

На думку Хариша Манвані, головного виконавчого директора корпорації Unilever, кожен підприємець має бути соціально відповідальним. Він пропонує встановлювати цілі так, щоб зосередитися на питанні відповідальності і створювати не лише економічні, а й соціальні цінності.

У своєму виступі керівник великої корпорації розповідає про свій власний досвід, який засвідчує: немає нічого неможливого.

 

Переглянути тут

 

Сара Льюїс: «Учіться любити майже перемогу»

 

На своїй першій роботі мистецтвознавець Сара Льюїс помітила важливу річ про художницю, творчість якої вона тоді вивчала: не кожний її твір був шедевром. Сара просить слухачів звернути увагу на роль майже невдач» і напівперемог у нашому житті. На її думку, у гонитві за успіхом і майстерністю саме напівперемоги штовхають нас уперед.

Сара Льюїс розрізняє майстерність і успіх. Майстерність – це коли ти здатен повторити власний успіх. Це забіг без фінішу. Невловима мета, яка, однак, дає нам сили рухатися далі.

 

Переглянути тут

 

Білл і Мелінда Гейтси: «Чому благодійність стала найкращою подією в нашому житті»

 

Подружжя Гейтсів пояснює, чому безкорисливі вчинки або добрі справи настільки важливі. Чому підприємцям потрібно пам'ятати про те, що в них є набагато більше можливостей, ніж у інших людей? Чому важливо змінювати себе і свій бізнес, починати з меншого і добре поводитися з іншими? Про все це — коротка розповідь чи не найбагатших людей світу Білла і Мелінди Гейтсів, які закликають всіх змінюватися самим і змінювати світ на краще.

 

Переглянути тут

 

Сет Годін: «Як поширити свої ідеї»

 

Гуру маркетингу Сет Годін розповідає, чому нікчемні та дивні ідеї привертають нашу увагу і реалізуються частіше, ніж нудні. На його думку тому, що ми мало уваги приділяємо цільовій аудиторії, неправильно її обираємо, тому не можемо вирізнитися з-поміж інших.

 

Переглянути тут

 

Ден Пінк: «Загадки мотивації»

 

Аналітик кар'єрного зростання і письменник Ден Пінк вважає, що бонуси та комісійні, якими менеджери звикли стимулювати хороших співробітників, насправді є злом. І це довели психологи та економісти.

 

Пінк наголошує, що продуктивна робота будується на трьох принципах: самостійності (потребі самому направляти своє життя), професіоналізмі (бажанні вдосконалюватися у своїй справі) і цілеспрямованості (прагненні творити свою справу задля чогось більшого). Він наводить приклад  створення двох всесвітніх онлайн-енциклопедій: Encarta і «Вікіпедії». Першою опікувався штат професіоналів, у них був великий бюджет, чіткий таймінг і непогана винагорода. Другу створювали безкоштовно, для душі і у вільний час. Хто сьогодні згадає про Encarta?

Переглянути тут

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x