Рішучі та жіночні

Ці жінки мають різні професії. Вони реалізувалися у політиці, бізнесі, журналістиці, моді. Усіх їх об’єднує одне — спроможність до рішучих дій. «Наш формат» та «Будуй своє» підготували добірку про неймовірних жінок та їхню роботу.

«Важкі рішення», Гілларі Клінтон

— Ця книга — про вибір, який раз по раз випадало робити і мені на посаді державного секретаря, і президентові Обамі, та й іншим лідерам у всьому світі, — розповідає Клінтон.

Відверта історія жінки-політика, де переплітається все: політичні змагання, конкуренція, яка в один момент переростає у спільну діяльність зі своїм колишнім суперником.

Ця книга розкриває не лише дивовижну історію політичної кар’єри 67-го держсекретаря США, відповідальної за один з основних напрямків діяльності адміністрації президента, а й дружини, матері та люблячої доньки. Клінтон своєю книгою запевняє, що усе наше життя – це здійснення вибору. І те, що ми обираємо, і що ми із цим вибором робимо далі, формує нас як людей. Цій сильній жінці довелося працювати у буремні часи, що вимагали від неї важких рішень.

— Єдине, що мені не було важко робити — це служити нашій країні. Це найбільша честь, яка випала мені у житті, — ділиться Клінтон.

«Персональне досьє. Історія Washington Post», Кетрін Ґрем

Це захоплива історія жінки, яка мала колосальний вплив на творення світової журналістики на прикладі однієї з найавторитетніших світових газет Washington Post. Ґрем стала першою жінкою, якій вдалося піднятися на п’єдестал у видавничому бізнесі. Прикладів для наслідування у неї не було і її діяльність майже ніхто серйозно не сприймав. Багато у чому складнощі виникали ще й внаслідок браку віри в себе. Кетрін провела газету через складні часи, як-от Вотерґейтський скандал. Цей період — один із найвідоміших в історії газети. Підсумком бурхливого скандалу стала відставка президента Ричарда Ніксона.

У цій книзі можна відчути поєднання персональної та професійної біографій, а також історію газети Washington Post, яка була викуплена батьком Кетрін на аукціоні по причині банкрутства. Ґрем керувала газетою близько двох десятиліть. Її мемуари були відзначені Пулітцерівською премією. Книга стала світовим бестселером та була екранізована.

«Включайся! Жінки, робота і воля вести за собою», Шерил Сендберґ

Шерил Сендберґ, операційна директорка компанії Facebook, є однією з найвідоміших та найвпливовіших жінок світу. Ще до написання цієї книги вона регулярно потрапляла до рейтингів журналів Time, Forbes, Fortune.

Про неї заговорили ще гучніше, коли відбувся виступ на конференції TED 2010 р. Це був справжній прорив. Вона відверто розповіла про перешкоди у побудові кар’єри, про стереотипи, суспільний осуд та упередження, з якими доводиться боротися тим жінкам, які вже досягли успіху.

Особливістю кожного перекладу іноземною мовою є те, що Шерил обирає авторку передмови сама. Її має написати відома в цій країні жінка, з активною позицією, яка самостійно досягла певних успіхів у бізнесі й публічно підтримує інших жінок у їхньому прагненні до лідерства. Передмову до українського перекладу підготувала Наталія Яресько, яка обіймала посаду міністра фінансів України до 2016 р., а також разом із партнерами заснувала компанію Horizon Capital.

Шерил Сендберґ обов’язково адаптує текст книги для кожної країни, в якій її перекладають, аби краще наблизити зміст до реалій.

«Сила волі. Шлях до влади над собою», Келлі Макґоніґал

Ця книжка — не персональна історія, а методика, розроблена викладачкою Стенфордського університету Келлі Макґоніґал. Авторка стала однією з перших учених, які започаткували галузь «наукової допомоги». Вона вважає своїм завданням трансформувати здобутки психології та неврології у практичні стратегії, які допомагатимуть людям покращити їхнє життя.

Основою її книги став курс «Наука сили волі». Створивши цю методику, професорка вміло її подає. У своїй книзі вона описує, що силу волі можна і потрібно розвивати. Найбільшою перевагою книги є вправи, завдяки яким мозок тренується, наче звичайний м’яз у спортзалі. Цікавим також буде розуміння того, як функціонує наше мислення, чому ми уникаємо змін. Авторка висвітлює ці процеси з наукової точки зору.

«Коко Шанель», Анрі Гідель

Сильна і водночас слабка жінка, неприступна француженка завжди віддавала перевагу роботі, оскільки без неї, за її словами, вона була просто Габріель, а з нею — Коко Шанель.

Ця жінка — найяскравіша зірка, яка спалахнула на небосхилі ХХ століття високої моди. Її пристрасна любов до професії, вражаюче особисте життя, дружба з таким геніальними людьми, як Вінстон Черчиль, Жан Маре та Ігор Стравінський, зробили біографічне оповідання письменника Анрі захоплюючим.

Коко Шанель довелося подолати безліч перешкод і труднощів, щоб між її іменем та солодкою фразою «ікона стилю» стояв знак рівності. Книга отримала національні та міжнародні премії, перекладена більше ніж 10 мовами.

У 1991 р. Анрі Гідель став володарем Гран-прі Міжнародного союзу літературних критиків за свій творчий доробок.

До 28 лютого із промокодом Buduysvoe ці книжки можна придбати зі знижкою 10% у інтернет-магазині.

Копірайтинг — «Наш формат»

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x