Розумний листопад

Розумний листопад

Майстер-клас «Презентуй красиво»

Дата: 1 листопада, 19.00

Місце: Київ, креативний простір «Часопис», вул. Льва Толстого, 3

Вартість: 250 грн, у день події – 300 грн  

Майстер-клас з оформлення презентацій проведе Марія Леоненко, розробниця сервісу для створення презентацій List, яка має багаторічний досвід роботи арт-директором у провідних digital- та рекламних агенціях. Серед її клієнтів – Kyivstar, Intel, L’oreal, Nestle, Martini, Pepsi, Ulichnaya Eda, Fedoriv, Myhelix, Platforma, Dergousova, Oh my Look, Tripmydream, OLX, «Кураж Базар», Kiev Music Film. Майстер-клас буде особливо корисним підприємцям, які хочуть навчитися створювати цікаві та ефективні презентації для інвесторів, партнерів і клієнтів.  

Forum Zakupki

Дата: 9 листопада, 10.00  

Місце: Одеса, готель Gagarinn, вул. Гагарінське плато, 5Б

Вартість: 500 грн  

Цьогоріч в Одесі відбудеться п’ятий закупівельний форум – масштабний захід, де представники бізнесу і держструктур зможуть обмінятися досвідом щодо державних і комерційних закупівель.  Спікери, серед яких досвідчені організатори та учасники тендерів, поділяться своїм досвідом вирішення проблем, пов’язаних із закупівлями, на прикладі практичних кейсів. Окрім того, учасники зможуть отримати консультацію експерта тет-а-тет у новому форматі business speed dating.   Форум зацікавить власників бізнесу, постачальників і закупників державних установ та комерційних компаній.  

Зустріч із засновниками Newzmate

Дата: 2 листопада, 16.00

Місце: Київ, креативний простір «Часопис», вул. Льва Толстого, 3

Вартість: 120 грн  

Стартаперам, а також усім, хто цікавиться медіабізнесом, буде корисно відвідати зустріч із співзасновниками успішного українського стартапа Newzmate Олексієм Чапко і Дмитром Шандибою.   Newzmate – міжнародний сервіс з автоматизації контент-маркетингу, який використовують понад 50 онлайн-ЗМІ у 10 країнах, загальна аудиторія яких складає 150 млн читачів.   Дмитро та Олексій поділяться своїм досвідом запуску та розвитку стартапа, розкажуть про створення бізнес-моделі, проведення півоту, залучення інвестицій та участь в акселераційних програмах і технологічних конференціях.  

Лекція «Основи Instagram для бізнесу»

Дата: 6 листопада, 19.00

Місце: Chasopys EduSpace, вул. Велика Васильківська, 30

Вартість: для однієї особи – 250 грн, для двох – 400 грн  

Катерина Дунаєва, засновниця контент-агенції T-REX, що спеціалізується на генерації контенту для реклами, соціальних мереж брендів та сайтів, розповість про те, як бізнесу ефективно використовувати одну з найпопулярніших соцмереж. Слухачі дізнаються, як визначати свою цільову аудиторію в Instagram, створювати цікавий контент для бізнес-сторінки та правильно використовувати безкоштовні та платні інструменти просування.   Окрім того, кожний учасник лекції отримає аудит наявного бізнес-акаунту в Instagram та рекомендації щодо його розвитку від Катерини Дунаєвої.  

Курс Start Your Business

Дата: 6 листопада

Тривалість: 2,5 місяці тричі на тиждень

Вартість: не вказана

Сайт: http://startupukraine.kiev.ua/  

Анна Петрова (колишній регіональний менеджер Cisco Entrepreneur Institute в СНД, а нині серійний підприємець) зазнала чимало невдач у минулому , а зараз одночасно веде низку проектів, наймасштабніший з яких – центр підприємництва Startup Ukraine, розвиває коворкінг Kyiv Working і бізнес-табір Made in Ukraine та багато іншого. Школа для підприємців Start Your Business проводиться не вперше, серед її випускників – білизна Leaf, сукні Mirakim, студія «Гра світла».  Зацікавить тих, хто збирається започаткувати власну справу, і тих, хто хоче вдосконалити бізнес-знання. 

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x