Так — оптимізації, ні — рутині!

Так — оптимізації, ні — рутині!

Як ефективніше витрачати час на інтернет-маркетинг? Звісно, скористатися інструментами, що автоматизують та полегшують процес роботи і пошук інформації. Інтернет-маркетинг — це надзвичайно динамична сфера, де усе змінюється дуже швидко. Тому радимо вам подивитися новеньку добірку, якою ділиться у межах освітнього вебінару Антон Воронюк, керівник Академії інтернет-маркетингу WebPromoExperts. 

 

1. Similarweb 
Лідер у сфері конкурентного аналізу: він дає розуміння, які інструменти використовують ваші конкуренти, який у них обсяг трафіку та інші показники, які важливо аналізувати. 

2. SemRush
Сервіс, який виконує досить широкий список завдань маркетолога, допомагає краще розуміти аудиторію і взаємодіяти з нею. Показує більш точні результати, ніж Similarweb, але безкоштовна версія SemRush надається лише на сім днів.

3. Serpstat
Найцінніша функція даного сервісу — це пошукові підказки. Ви можете краще зрозуміти, що шукає людина, і, зважаючи на цю інформацію, переглянути свою стратегію контенту.

4. Ahrefs 
Чудовий інструмент для SEO-спеціалістів та інтернет-маркетологів. Виконує багато корисних функцій, таких як можливість проаналізувати, хто ваші конкуренти, як вони потрапили в топ тощо. 

5. Seranking
На цій платформі зібрані фактично усі SEO-інструменти. Сервіс допомагає автоматизувати роботу SEO-спеціаліста за допомогою набору стандартних інструментів та широкого вибору додаткових можливостей.

6. Sendpulse
Сервіс починав із поштових розсилок, а тепер розширив базу комунікаційного інструментарію. Він містить і СМС, і web-push, і транзакційні листи, і viber-повідомлення. 

7. OWOX BI
Цей сервіс допоможе підвищити ефективність аналітики. Він поєднує розрізнені дані, дає змогу проаналізувати рекламні кампанії та швидко отримати необхідні звіти. 

8. TestMySite
Цей інструмент з’явився лише торік, але вже став популярним. Він аналізує швидкість завантаження мобільних сайтів і, що найцікавіше, процент користувачів, що не дочекалися завершення процесу та закрили сторінку.

9. Data Studio
Сервіс допомагає оформити наочний звіт: він збирає дані, агрегує їх та візуалізує інформацію. 

10. ManyChat
 Чат-боти — це лише додатковий інструмент комунікації, однак він має дуже високий коефіцієнт віддачі та подобається користувачам. За допомогою цього сервісу ви можете створити чат-бота для Facebook-messanger.

11. Sociograph.io 
Допомагає зробити візуалізацію даних за вашими групами, Facebook-сторінками, деталізацію активності за постами. Інструмент дає розуміння, як аудиторія взаємодіє з ресурсом, який контент її приваблює.

12. BuzzSumo
Дає змогу знаходити контент ваших конкурентів, який був успішним (за кількістю шерів). Ви зможете зробити висновки, як краще будувати власну контент-стратегію. Також є функція знаходження лідерів думок за ключовими словами. 

14. PRNews.io 
Позбавляє вас рутинної роботи, даючи змогу поширити, наприклад, ваш прес-реліз на численну аудиторію. Шанси, що прес-реліз помітять і розмістять у себе Unian, «Обозреватель» та інші відомі ресурси, збільшуються, якщо ви влаштовуєте цікаву подію, конференцію, а не просто повідомляєте новини компанії.

15. ClickFrog 
Один із найбільших страхів керівника компанії під час запуску рекламної кампанії — склікування реклами, щоб зменшити рекламний бюджет рекламодавця. Цей сервіс якраз показує, який процент склікування наявний (кліки ботів та все, що пов’язано із шахрайством у платному трафіку).

Обирайте ті інструменти, що потрібні саме вам, та економте час і гроші!

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x