В пріоритеті

Розставлені пріоритети — це економія найважливіших ресурсів, як-от час та гроші. «Будуй своє» рекомендує провести вихідні з користю та звернутися до бестселерів, що допомогли тисячам людей по всьому світу оптимізувати використання цих ресурсів та в рази збільшити свою ефективність.

Робін Шарма «Чернець, який продав свій Феррарі»

Один із головних творів в бібліографії відомого канадського автора мотиваційних книг та визнаного експерта в сфері особистісного розвитку Робіна Шарма. Твір є національним бестселером в Канаді і США, а також переведений 15 мовами світу.

Книга «Чернець, який продав свій Феррарі» написана у легкій формі притчі. В ній автор розповідає історію успішного адвоката та мільйонера Джуліана Ментла. Герой пройшов весь складний шлях до бажаного достатку і благополуччя, а в кінцевому рахунку зрозумів, що знаходиться у глибокій духовній кризі. І тепер він повільно, крок за кроком, заново відкриває цей світ, але вже з іншого його боку. Джуліан знову вчиться мислити позитивно, насолоджуватися кожним новим днем, дорожити взаєминами з друзями та близькими, цінувати відведений йому час.

Прочитати книгу «Чернець, який продав свій Феррарі» варто всім, хто бажає заново розставити пріоритети у своєму житті та зробити його більш наповненим, яскравим та насиченим.

Олександр Привалов, В’ячеслав Кондратьєв, Андрій Бочкарьов, Віра Краснова, Анастасія Матвєєва, Наталя Хоршавіна «7 нот менеджменту. Настільна книга керівника»

Більше десяти років ця легендарна книга користується незмінною популярністю у читачів. У ній детально відображені основні грані того, що прийнято називати словом «менеджмент». Про теорію та практику сучасного менеджменту захоплююче розповідають керівники та фахівці понад сотні відомих компаній. Паралельно на сторінках книги їх дії аналізують провідні експерти-консультанти.

До речі, у книзі, окрім текстової інформації, понад п’ятсот схем, що забезпечує легкість сприйняття та наочність викладеного матеріалу.

Ця книга буде цікава всім, хто бажає відкрити свою справу, освоїти методики та техніки регулярного менеджменту, закласти правильні основи управління компанією. Після знайомства з нею ви отримаєте розуміння того, як уникнути фатальних менеджерських помилок, як треба та як не треба керувати компанією в сучасних умовах. А такі знання точно зайвими не бувають.

Стівен Р. Кові «7 навичок високоефективних людей»

Ця книга входит в рейтинг ТОП 25 найбільш значущих книг з менеджменту за версією журналу Time та визнана супербестселером по темі особистісного зростання. Вона справила великий вплив на життя мільйонів людей в усьому світі, включаючи Білла Клінтона, Ларрі Кінга і Стівена Форбса. Половина найбільших світових корпорацій, що входять в рейтинг Fortune 500, вважає своїм обов’язком ознайомити своїх співробітників з філософією ефективності, викладенїй у творі Стівена Р. Кові. Сам автор — визнаний авторитет в області лідерства, фахівець із сімейних та організаційних проблем, викладач, співзасновник і віце-голова ради директорів компанії FranklinCovey Co.

Автор пропонує читачам системний підхід при визначенні своїх життєвих цілей та пріоритетів. Ці цілі у всіх різні, але ця книга допомагає зрозуміти себе та чітко сформулювати саме свої життєві цілі, підказуючи, як досягати цих цілей, самовдосконалюючись на шляху до них. Книга не дає простих рішень та не обіцяє миттєвих чудес. Будь-які позитивні зміни вимагають часу, роботи і завзятості. Але для людей, які прагнуть максимально реалізувати потенціал, закладений в них природою, ця книга стане справжньою дорожньою картою до счастливого життя у злагоді з собою та видатних професійних успіхів.

«Один з найважливіших уроків, які я отримав у своєму житті, звучить так: якщо ви хочете досягти найвищих цілей та домогтися виконання найскладніших завдань, сформулюйте принцип, або природний закон, що визначає результати, до яких ви прагнете, і дотримуйтесь його», — каже Стівен Кові.

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x