Весняне навчання

Конференція Cases: Marketing, PR & Strategy

Дата: 10 березня
Місце: Київ, вул. Болсуновська, 13–15, IQ бізнес-центр

На конференції Cases: Marketing, PR & Strategy слухачам представлять дев’ять цікавих кейсів провідних спеціалістів. Основна ідея конференції – показати життєвий цикл бренда, те, як він створюється та змінюється. Спікери розглянуть кожен кейс детально – від визначення завдання до розроблення та втілення ідеї у життя. Кожен кейс – це аналіз ринку, труднощів, що виникали, та рішень, які допомогли досягти успіху. Теми конференції: реклама, маркетинг та PR-стратегія. Серед спікерів Ярослава Гресь, керівний партнер Gres Todorchuk PR, Віра Щербакова, PR-менеджер «Планети Кіно», Анна Ткаченко, директорка діджитал-напряму «1+1 медіа», Віктор Дубровін, керівний партнер, директор із розвитку Aimbulance, та інші експерти. 

Вартість: 822 грн
Придбати квитки: https://cases.media/event/cases-marketing-pr-strategy-2018

 

Development Programme on Personal and Professional Upgrade

Дата: 19–20 березня
Місце: Київ, HUB 4.0, пер. Ярославський, 1/3

Дводенна програма складатиметься з трьох модулів, темами яких стануть тайм-менеджмент, інформаційний менеджмент та ефективні цифрові інструменти.

Тренер першого модуля – Ваче Давтян, підприємець із 26-річним досвідом, лідер компаній «Промкабель Електрика», «Пан Електро», засновник і бізнес-тренер школи розвитку лідерства LеaderWay. Від нього учасники дізнаються, як впровадити нові звички, як зрозуміти свою місію і визначити мету, як позбутися прокрастинації, встигати все за вісім годин та як стати ще більш ефективною і щасливою людиною. 

Тренер другого модуля – Олег Проценко, керівний партнер компанії PEP® Worldwide Ukraine, радник голови правління Piraeus Bank Ukraine, розповість про економіку уваги та про те, як вона вливає на нас; про структурування та персоналізацію файлових архівів та способи оброблення вхідної інформації; поділиться методиками «Політика чистого столу», «Роби найгірше спочатку» та Do It Now.

Тренер третього модуля – Андрій Бурлуцький, керівник зі стратегічного маркетингу компанії Smart business, розповість про те, як змушувати технології працювати на себе та бути задоволеним роботою; як спростити життя за допомогою застосунків та сервісів; як обрати ідеальний планувальник завдань; як створювати шедеври, не очікуючи на музу; як впливати на людей, використовуючи цифрові інструменти для спільної роботи і творчості.

Вартість: від 3500 грн (для участі необхідно заповнити анкету ) 
Інформація про подію: https://eba.com.ua/event/programa-rozvytku-z-efektyvnyh-instrumentiv-dlya-osobystogo-ta-profesijnogo-rostu-2018-01-22-09-38/

 

Secret service: як зробити ціну неважливою для клієнта?

Дата: 15 березня
Місце: Київ, місце проведення оголосять незабаром 

Чи реально зробити так, щоб клієнти не думали про ціну та не мали жодного уявлення, скільки аналогічний продукт чи послуга коштують у ваших конкурентів? Це питання розглядатиме Анастасія Владичинська, сертифікований консультант щодо сервісу у Східній Європі, партнер TheDijulius Group (USA), серед клієнтів якої такі відомі компанії, як Starbucks, Lexus, The Ritz-Carlton, Domino’s Pizza, Hallmark. 

Обговорюватимуть такі питання: 
- Як зменшити важливість ціни для клієнта і зберегти його лояльність?
- Як створити такі внутрішні системи персоніфікації досвіду клієнта, які б спричиняли запитання: «Як вони це зробили?», «Звідки вони про це дізналися?»
- Розгляд кейса Ritz-Carlton.

Вартість: 200 грн 
Придбати квитки: https://kmbs.ua/event/secret-service-yak-zrobiti-cinu-nevazhlivoyu-dlya-kliyenta-3 

 

Late Night Write: захід про контент

Дата: 1–2 березня
Місце: Київ, Fedoriv Hub, вул. Велика Васильківська, 5

Для тих, хто хоче навчитися писати так, щоб клієнти їх обожнювали, та формувати образ бренда за допомогою слів, організатори підготували дводенний практикум. У перший день на учасників чекають 10 захопливих промов від представників всесвітньовідомих брендів, прогресивного бізнесу та провідних українських медіа. На другий день планують практичні заняття з написання та редагування всього, що можна прочитати та перетворити на контент. Заняття проведуть засновники Inka – екс-головреди Forbes Woman та bit.ua Марія Ридван і Влад Недогибченко.

Вартість: 1000–2500 грн
Зареєструватися: https://concert.ua/uk/eventpage/late-night-write

 

Практикум «Систематизація бізнесу»

Дата: 2 березня
Місце: Харків, уточнюється

Спікер заходу Кирило Куницький має 14 років управлінського досвіду. Він навчить, як швидко та ефективно переводити малий та середній бізнес від хаосу до злагодженої системи.

Ви дізнаєтеся про сім кроків, необхідних для систематизації бізнесу: 
1. Побудова конкурентної бізнес-моделі.
2. Запровадження ефективної моделі маркетингу та продажів.
3. Створення організаційної структури і налагодження бізнес-процесів.
4. Створення сильної команди та ефективні методики управління персоналом.
5. Організація ефективного управлінського фінансового обліку.
6. Стратегічне планування.
7. Операційне управління.

Вартість: 3600 грн 
Зареєструватися: http://systemworkshop.constructor.biz.ua/kh/02-03-18/?ref=site 
 

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x