Відкриваємо магазин взуття

Якщо ви роздумуєте, що б таке продавати, аби воно завжди користувалося попитом, то взуття — це те, що треба. Цей вид товару є одним з найбільш затребуваних на ринку, оскільки без зайвого предмету гардероба можна й обійтися, а от взуття потрібне у будь-якому випадку. А це означає, що, продаючи якісний товар, відбою від покупців у вас не буде, відповідно — і бізнес буде прибутковим. І аналітики компанії Pro-Consulting розказали «Будуй своє», як це зробити.

Проект 

Проект передбачає створення магазину з загальною площею торгового об'єкту в 50 кв. м. Він складатиметься з торгового залу, санвузла і кімнати для персоналу, а також приміщення для складу, де зберігатиметься взуття.

Штат персоналу становитиме 10 співробітників. Це генеральний директор, його заступник із закупівельної політики, менеджер із зовнішньоекономічної діяльності, бухгалтер, продавці, які працюють позмінно (день через день), водій та прибиральниця.

План продажів має розроблятися, виходячи зі специфіки роботи підприємств подібної галузі і враховуючи такі особливості:

1. 50% закупленого товару необхідно продати до початку розпродажів. При цьому 10% покупців мають отримати карту категорії постійного клієнта, яка дає право на 10% знижки.

2. У періоди розпродажів (з середини грудня до кінця січня, а також з середини травня до кінця серпня) товар буде реалізовуватися зі знижкою 50%, і потрібно продати 20% від всього обсягу.

Найбільшу частину в операційних витратах складатимуть витрати на придбання взуття — 60%, їхнє розмитнення — 20%. Видатки на оренду приміщення — 12%, заробітна плата персоналу — 7%. Величина інших операційних витрат за проектом незначна — її сукупність становить менше 1%.

Рентабельність продажів зазначається для здійснення контролю не тільки собівартості реалізованої продукції, але й за змінами у політиці ціноутворення підприємства, і відзначає операційну ефективність компанії. Вона має становити 30-35%. Це означає, що кожна гривня доходу повинна принести підприємству 0,30-0,35 грн чистого прибутку. Вартість відкриття 1 магазину складає $2100 з 1 кв. м. Період окупності — 1,5-2 року.

 

Якщо складно визначитися, чим саме ви хотіли б займатися, спеціалісти компанії Pro-Consulting допоможуть вам це зрозуміти. Замовити можна готовий або індивідуально розроблений проект. Для учасників програми підтримки підприємництва «Будуй своє» Pro-Consulting надає знижку до 40% на аналітику ринку і готові бізнес-плани.

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x