Відпочивай і навчайся

Відпочивай і навчайся

Хочете знати, яка риса притаманна більшості успішних підприємців? Уміння отримувати важливу інформацію будь-коли, навіть під час відпочинку, наприклад, переглядаючи цікаву кінострічку. Тому сьогодні ми підготували список дуже різних фільмів, які об’єднані спільною рисою – у них можна знайти корисні для вашого бізнесу інсайти.

 

Волл-Стріт (Wall Street), 1987
Місце подій – Нью-Йорк 1985 року. Молодий, але вкрай честолюбний Бад Фокс прагне досягти успіху у біржовій торгівлі. Він марить можливістю співпрацювати зі своїм кумиром Гордоном Ґекко і таки отримує бажане, використавши інсайдерську інформацію. Однак виявляється, що Ґекко аферист і не гребує жодними прийомами для ведення бізнесу. Певний період Фокс підтримує свого кумира, проте потім стаються події, що змушують його змінити ставлення до Ґекко та почати власну гру.  
Попри те, що фільм не з останніх новинок кіноіндустрії, він не втратив актуальності, бо людські слабкості залишаються незмінними. Стрічка вчить розважливо оцінювати тих, хто вважається ідеалом, та розуміти, якими можуть бути наслідки махінацій у бізнесі.  

Американці (Glengarry Glen Ross), 1992
Усе почалося з приїзду бізнес-тренера до компанії з продажу нерухомості. Справи компанії кепські, тому двом найкращим агентам обіцяють кадилак та набір кухонних ножів, а двом, які покажуть найгірші результати, загрожує звільнення. Сюжет починає стрімко розгортатися, і ми дізнаємося, на що здатні люди, аби не втратити роботу.
Крім насолоди від чудової гри акторів, вам буде цікаво спостерігати за методами роботи, які приносять максимальні продажі у висококонкурентній індустрії.

Нафта (2007)/There Will Be Blood
Події відбуваються наприкінці ХІХ – початку ХХ ст. Підприємець Деніел Плейнв’ю шукає срібло та золото у Каліфорнії, а потім зацікавлюється нафтою. Він знаходить дуже перспективну ділянку, яку викуповує, однак його бізнес подобається не всім. 
Фільм спонукає до роздумів про складні людські взаємини та про тонку межу, яку не варто перетинати у гонитві за прибутком.

Продавець (The Goods: Live Hard, Sell Hard), 2009
Як діяти, коли компанія на межі банкрутства? Найняти професіонала, що тямить у продажах. Саме так і вчиняє Бен Селлек, керівник бізнесу з продажу старих авто. А для харизматичного і цілеспрямованого Дона Ріді продати 211 машин за день не стало проблемою. 
У фільмі можна підглянути чудові прийоми психології продажів та деталі, які видаються незначними, однак допомагають досягти успіху у комунікації з клієнтами.

Соціальна мережа (The Social Network), 2010
Як можна здогадатися з назви, ця стрічка присвячена історії виникнення соцмережі, без якої тепер важко уявити сучасне життя, та її засновникові Марку Цукербергу. Все починається із банальної сварки двох закоханих Марка та Еріки у барі. Ображений Марк створює сайт Facemash: на екрані з’являються фото студенток із гуртожитків, а відвідувачам сайту пропонується оціни, яка з дівчат найгарніша. Ресурс викликає і захват, і осуд одночасно, але важливо те, що саме так виникає ідея створення Facebook. 
Якщо ви лише мізкуєте про власний проект, ось чудовий приклад того, як створювати власну справу з нуля, помічати перспективні ідеї та займатися бізнесом, ігноруючи закиди недоброзичливців.   

Мільярдер. Секрет Топа (Top Secret: Wai roon pun lan), 2011
У 16 років юнаку здавалося, що все іде за планом, але життя раптово змінилося. Ця історія заснована на реальних подіях і розповідає, як щоразу Топ намагався відкрити власний бізнес та отримувати пристойний прибуток і врешті йому це вдається, попри складні обставини. 
Фільм про те, що завжди варто спробувати ще раз. Він надихає не опускати руки, якщо задумане не вдається. І демонструє, як цілеспрямованість та розуміння, що саме ти хочеш отримати, дозволяє дійти до бажаної мети. 

Засновник (The Founder), 2016
Це історія життя підприємця Рея Крока, засновника McDonald’s. Одного разу він, на той час керівник невеличкої фірми з продажів паперових стаканчиків, побачив цікаву концепцію ресторану швидкої їжі. Він захоплюється цією ідеєю, викуповує права на франшизу – і стає одним з найбагатших людей Америки.
Фільм чудово демонструє, що вміння аналізувати, яка з безлічі ідей може стати перспективною і приносити величезний прибуток, – це необхідна для підприємця навичка. 

Обирайте стрічку собі до душі і отримуйте задоволення від поєднання приємного з корисним!

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x