Вирішальний вибір

Зміни — норма життя. Та чи завжди вони на краще? І як зрозуміти, куди вони тебе врешті-решт заведуть? Досить часто бізнесменам потрібно робити вибір майже наосліп, не маючи жодних гарантій, що після тривалої боротьби за мрію прийде успіх. Кожен робить свій вибір сам, і сам за нього відповідає. Дивіться нову підбірку кінофільмів від «Будуй своє» та приймайте свої важливі рішення.

«Зроблено в Америці» (2017)

Головний герой цього заснованого на реальних подіях фільму Баррі Сил з дитинства був закоханий в небо, тому й вибрав для себе професію пілота. Закінчивши авіаційну школу, він став наймолодшим пілотом за штурвалом знаменитого Boeing 747. І хоча керування літаком дарувало Баррі багато приємних вражень, його аж ніяк не задовольняли щомісячні виплати від авіакомпанії. Тому згодом він почав нишком промишляти контрабандою кубинських сигар на митну територію США.

Хлопець був абсолютно впевнений, що його витівки лишаються поза увагою правоохоронних органів. Але після чергової «успішної» операції загадковий громадянин в штатському дав йому зрозуміти, що не все так безневинно, як здавалося. Громадянин, що виявився агентом ЦРУ, почав вербувати Баррі, запевняючи, що професіонали такого рівня повинні працювати на благо рідної країни. «Представник країни» зробив пропозицію, від якої неможливо було відмовитися. Оскільки запальний характер головного героя не раз спричиняв сварки з керівництвом, а заробіток не радував, порадившись з дружиною, пілот дає агенту позитивну відповідь і починає працювати на ЦРУ.

Герою фільму видають невеликий приватний літак і доручають переправити на ньому до Колумбії партію зброї для противників комунізму. Баррі виконує замовлення, після чого виконує ще кілька схожих рейсів і замислюється над тим, що у нього є унікальна можливість розбагатіти. Отже, він розпочинає співпрацю ще й з Медельїнським картелем, тобто з самим наркобароном Пабло Ескобара. Доволі швидко Баррі стає важливою ланкою наркотрафіку до США в 1980 рр., примудряючись працювати одразу на два табори та заробляючи вражаюче великі суми за кожен переліт. Недаремно автори стрічки написали до неї такий слоган: «Він мав талант робити гроші з повітря».

Незабаром будинок Баррі настільки наповнюється грошима, що їх стає нікуди ховати. Єдине запитання, яке його хвилює: «Куди дівати гроші?».

І… що буде, коли стане відомо про його подвійну діяльність?

«Голограма для короля» (2016)

У житті американського бізнесмена Алана Клея, головного героя цієї історії, все перевертається з ніг на голову. Ще зовсім недавно він був успішним топ-менеджером великої американської компанії, що випускала велосипеди. Але велосипедний бізнес, не витримавши конкуренції з китайськими представниками, збанкротував. Алан втратив все — машину, розкішний будинок. Грошей не вистачає навіть на те, щоб оплачувати навчання дочки, а дружина взагалі хоче від нього піти. Тоді Алан, який ще й займається ІТ, вирішує ризикнути та провернути угоду, яка повинна змінити обставини на краще.

Він рушає до Саудівської Аравії, де сподівається продати місцевому королю свою систему голографічної трансляції — спілкування на відстані через голограму. Дружина скептично ставиться до наміру Алана, але дочка його підтримує. Однак потрапити на аудієнцію до короля не так просто. І чекаючи на заповітну зустріч, Алану доведеться пережити безліч пригод.

Як воно зазвичай і буває, все з самого початку йде не так. Король — у постійних роз'їздах, його помічники весь час придумують все нові відмовки і не поспішають організовувати презентацію. На додаток до всього у Алана на спині з'явилася дивна пухлина. Звернувся до лікарні — і його лікарем виявилася жінка, що досить дивно та незвично для Саудівської Аравії. Також герой подружився з місцевим таксистом і гідом за сумісництвом. Поступово він починає звикати і перейматися колоритом та культурою Близького Сходу. Поїздка стає для нього чимось більш важливим і близьким, ніж просто відрядженням. У нього зав'язуються прості, справжні і глибокі відносини з жінкою-лікарем.

Його бізнес-проект не вдався — знову ж таки, через китайських конкурентів. Але це його не дуже-то й турбує. Його стосунки з дочкою покращилися, він знайшов нову роботу в Саудівській Аравії і побудував теплі відносини з тепер уже коханою жінкою.

Подорож виявилася зовсім не такою, як уявлялося Алану на початку. Замість своїх невиправданих очікувань він отримує щастя, про яке навіть не мріяв.

«Удачі, Сем!» (2015)

Чого не зробиш, аби врятувати бізнес, в який вклав не лише гроші, а й душу? Головні герої цієї кінострічки — Сем і Стефан — знають про це не з чуток. У невеличкій майстерні неподалік від Гренобля двоє друзів випускають справжні бігові лижі, їхнім клієнтом навіть став чемпіон світу зі Швеції. Але для бізнесу Сема і Стефана настають нелегкі часи, оскільки великі корпорації давно відмовилися від дерева і замінили його сучасними композиційними матеріалами, та витісняють всіх з ринку. Ситуація стає взагалі критичною, коли їхній основний замовник для виступу на олімпійських іграх обирає інший бренд. Торговій марці «Дюваль» загрожує крах, а хлопцям — втрата єдиного джерела доходів.

Сему та Стефану приходить на думку ідея, що видається настільки ж дотепною, як і маловірогідною — відправитися на Олімпіаду, щоб прорекламувати свою продукцію.

Стефан дивиться репортаж про підготовку до головного старту сезону, де бразилійка не проходить кваліфікаційний відбір від Швеції і вирішує представляти Бразилію. І хлопець миттєво придумує, як їхнім лижам потрапити на Олімпіаду. Справа в тому, що Сем був колись найкращим в команді Британії. Намагатися пройти кваліфікацію від Франції в 43 роки — нереально, а от згадати своє коріння і виступити від Алжиру на лижах власного виробництва — це геніальний задум.

Оскільки з кожним новим днем ситуація стрімко погіршується, іншого виходу немає. Сем старанно тренується, адже, щоб пройти кваліфікацію, слід прийти першим на світовому чемпіонаті. Він вирушає на історичну батьківщину, де укладає угоду зі спортивним комітетом і отримує форму з національною символікою.

Однак, поки Сем втілює у реальність свої плани щодо бізнесу, у його особистому житті все йде не так. Його дружина вагітна, і захоплення Сема, що забирає багато часу, зовсім не радує жінку. Чи зможе він розрулити усі проблеми одночасно?

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x