Вийти за межі можливого

Катерина Спориш
15/04/2019

Знімальна команда проекту «Будуй своє» відвідала Google for Startups (Campus Warsaw) та приміряла на себе всі можливості для підприємців.

Інформаційна довідка. Google for Startups Residential program — щорічна програма акселерації для стартапів, що проводить Google for Startups. В рамках неї відбирається 10 заявок від стратапів, яким Google надає підтримку протягом 6 місяців.

Google for Startups (Campus Warsaw) сприяє розвитку підприємництва

Google for Startups (Campus Warsaw) — бізнес-акселератор, розташований у столиці Польщі Варшаві, на місці колишнього горілчаного заводу Koneser.

Саме тут команда «Будуй своє» поринула у підприємницьке середовище — познайомилася з учасниками щорічного конкурсного відбору стартапів Google for Startups Residential program, їхніми засновниками та проектами. Також «Будуй своє» протестувала заходи, на час візиту примірявши на себе роль підприємців — на конференціях, форумах, тренінгах, воркшопах, хакатонах тощо.

Чому важливо відвідувати бізнес-акселератори?

Багато хто з підприємців-початківців на стадії ідеї або на старті проектів подекуди не замислюються про можливості за межами України — тренінги, навчання тощо. А дарма. Насправді такі проекти, як Google for Startups, відіграють провідну роль у формуванні багатьох речей: підходів до реалізації, цілей, залучення коштів, результатів тощо.

Тоді як Google for Startups (Campus Warsaw) — це можливість:

— отримати нові знання про тренди у підприємництві, галузі та суміжних з нею, іншими словами, залишатися «на хвилі»;
— навчитися презентувати себе як бренд та презентувати себе та/або проект 2-3 словами, зрозумілими будь-кому — підприємцеві з Україні або Бразилії;
— знайомства з інвесторами тощо.

І результати красномовні!

Найближчі заходи в Google for Startups (Campus Warsaw)

Отже, у квітні та травні на підприємців чекають різноманітні заходи. Найцікавіші з них:

Alfabeat VC Office Hours
Campus Mentoring: Sales, Strategy and Traffic Acquisition with Google Experts
Jak zmonetyzowac swój start-up?

26 квітня.  Alfabeat VC Office Hours — цікавезний захід для для тих, хто планує залучити фінансування у проекти. На заході гості дізнаються, які стартапи фінансуються, на яких умовах тощо.

Захід проводиться англійською мовою.

Реєстрація

24 травня. Campus Mentoring: Sales, Strategy and Traffic Acquisition with Google Experts. Це — захід для підприємців, що бажають поглибити знання у продажах, покращити збір трафіку тощо. Або ж які зіштовхнулися з певними проблемами під час збору трафіку, у продажах та шукають способів вирішити їх. Про все це розкажуть провідні фахівці Google на індивідуальному занятті.

Захід проводиться англійською мовою.

Реєстрація, заявки на участь приймаються до 15 травня, 23:00

Реєстрація

27 травня. Jak zmonetyzowac swój start-up? Цей захід буде цікавий підприємцям, що планують залучати інвестиції у власний бізнес.

Захід проводиться англійською та польською мовами.

Реєстрація

Зауважимо, щоб навчання в Google for Startups принесло результати, обов’язково завчасно плануйте відвідування заходів. Адже реєстрація на деякі з заходів завершується задовго до дня проведення.

Що ще? Щодня покращуйте навички володіння англійською: практикуйтеся будь-де та будь-коли, щоб вдало розповісти про ідею або готовий бізнес, порозумітися зі спікерами та іншими гостями. А отримані знання адаптуйте у власні проекти!

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x