Жіночі справи

Пропонуємо вам влаштуватися зручно перед екраном та обрати для перегляду один із захопливих фільмів про жінок, що побудували власний бізнес. 

 

«Коко до Шанель» / Coco avant Chanel, 2009

«Я не займаюся модою. Я сама мода!» – говорила ця тендітна жінка. І вона мала рацію: її ім’я (єдиної з модної індустрії) було у списку «100 найвпливовіших людей ХХ століття» журналу Time. Ми і дотепер пам’ятаємо про маленьке чорне плаття та користуємося парфумами «Шанель №5».

Як нікому не відома швачка Габрієль стала головною фігурою у світі моди? На початку ХХ століття у Франції досягти таких успіхів жінці було зовсім нелегко. Секрет дізнаємося з фільму: головні складники успіху Коко – це відданість улюбленій справі, помножена на справжній талант. 

 

«Стажер» / The Intern, 2015 

Ваше хобі стало справжнім бізнесом та поглинає весь вільний час, а рідні протестують, бо їм бракує уваги? Досить типова ситуація для підприємців-початківців. І саме це трапилося з героїнею стрічки Жюль Остін. 
З домогосподарки вона перетворилася на бізнес-леді, що керує великим штатом співробітників. Однак зберігати баланс між роботою та особистим життям виявилося складним завданням. 
Цей фільм про правильне делегування обов’язків та про те, як досягти гармонії у всіх сферах. А ще про те, що може трапитися, якщо у молодий колектив прийде 70-річний стажер. 

 

«Диявол носить Prada» / The Devil Wears Prada, 2006

Анна Вінтур, головний редактор журналу Vogue, – ось хто був прототипом Міранди, яку грає Меріл Стріп. Холоднокровна, жорстка, амбітна жінка, що вимагає від своїх співробітників бути ідеальними працівниками. Щоб не втратити роботу, усі мають виконувати її розпорядження, навіть якщо вони за межами можливого, наприклад дістати рукопис «Гаррі Поттера». 
У Міранди не виникає жодних сумнівів щодо правильності своїх дій, і, здається, їй байдуже, що  відчувають її підлеглі. Чи це лише здається? 
Якими будуть стосунки Міранди з її новою асистенткою Енді та як змінюється особистість людини під впливом авторитарного лідера —  про все це йдеться у фільмі. 

 

«Історія Марти Стюарт» / The Story of Martha Stewart, 2003

Стрічку знято на основі реальних подій. Ця історія про шлях Марти Стюарт від простої домогосподарки до власниці медіаімперії. Якщо ви вмієте робити щось ідеально, варто спробувати це монетизувати. Саме так мізкує героїня і поступово досягає успіху. Не одразу, але врешті Марта стає відомою бізнес-леді: у неї власний журнал та популярне телешоу. 
Однак, вибудовуючи власну імперію, Марта часто нехтує моральними принципами. А ще починаються негаразди у стосунках із рідними, бо для героїні робота завжди на першому місці. 
Але якось Марта опиняється в епіцентрі скандалу...
Фільм акцентує увагу на важливості балансу між роботою та особистим життям і на етичних нормах, яких варто дотримуватися.

 

«Шоколад» / Chocolat, 2000 

Французьке містечко, тихе та консервативне, не надто добре сприймає спробу незнайомки відкрити власний кондитерський магазин. Адже робить вона це у перші дні Великого посту. Нову мешканку не дуже шанує мер міста Граф де Рейно: вона має позашлюбну доньку та не відвідує церкву. 
Однак згодом Вієн Роше таки вдається здобути прихильність місцевих жителів. І річ не лише у смаку її солодощів: Вієн намагається допомагати своїм клієнтам вирішувати проблеми, щиро переймаючись їхніми негараздами. 
Фільм цікавий як ілюстрація того, що нестандартні рішення можуть принести успіх у бізнесі. І навіть якщо спочатку нічого не виходить, не варто концентруватися на невдачах — краще наполегливо йти до поставленої мети. 
 
Приємного вам перегляду та нових ідей для бізнесу!

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x