Олеся Демченко

Основні вкладки

Я є ментор: 
Так я ментор
Посада: 
керівник та співзасновник консалтингової компанії LBS Corporation
руководитель и соучредитель консалтинговой компании LBS Corporation.
Експертиза: 
бізнес-трансформації
консультаційні послуги з питання впровадження CRM і ERP систем
опис та систематизація бізнес-процесів компанії
управління проектами
Галузі допомоги: 
бізнес-стратегії
виробництво
маркетинг
менеджмент
продажі
Тип: 
консультант
Спосіб комунікації: 
онлайн
особиста зустріч
Регіон: 
Київ
Допомога ментора MCБ: 

Я готова консультувати: 4 години на місяць через Skype або особисто у Києві

Мої мотиви сприяти розвитку малих та середніх бізнесів: я вважаю, що бути підприємцем – це не легка робота і велика відповідальність не лише перед собою, але й перед людьми, яких приймаєш на роботу. І ці люди – насправді герої, адже саме вони підвищують економіку України і створюють місця роботи для тих, кому необхідно годувати сім’ю. Тому маю велике бажання допомагати таким людям і підтримати їх у правильному виборі.

Коло питань, з якими варто звертатися: як систематизувати ваш бізнес; як і коли вибрати CRM чи ERP для мого бізнесу і під мій бюджет; як правильно впровадити CRM чи ERP; як отримати конкурентні переваги та додатковий прибуток за допомогою ІТ; як побудувати систему управління фінансами, як побудувати відділ продажу.

Я готова консультировать: 4 часа в месяц через Skype или лично в Киеве.

Мои мотивы способствовать развитию малых и средних бизнесов: я считаю, что быть предпринимателем – это нелегкая работа и большая ответственность не только перед собой, но и перед людьми, которых принимаешь на работу. И эти люди – на самом деле герои, ведь именно они укрепляют экономику Украины и создают места работы для тех, кому необходимо кормить семью. Поэтому есть большое желание помогать таким людям и поддержать их в правильном выборе.

Круг вопросов, с которыми следует обращаться: как систематизировать ваш бизнес; как и когда выбрать CRM или ERP для моего бизнеса и под мой бюджет; как правильно внедрить CRM или ERP; как получить конкурентные преимущества и дополнительную прибыль с помощью ІТ; как построить систему управления финансами, как построить отдел продаж.

Освіта: вища, Національний університет біоресурсів і природокористування України, спеціальність: інформаційні управляючі системи та технології 

Досягнення: переможець The ACM-ICPC International Collegiate Programming Contest, сертифікований фахівець MS Dynamics CRM

Образование: высшее, Национальный университет биоресурсов и природопользования Украины, специальность: информационные управляющие системы и технологии.

Достижения: победитель The ACM-ICPC International Collegiate Programming Contest, сертифицированный специалист MS Dynamics CRM.

Я є клієнтом Ощадбанку: 
No
name_ru: 
Олеся Демченко

Публікації ментора

Подати заявку