Владислав Гурковський

Основні вкладки

Я є ментор: 
Так я ментор
Посада: 
співзасновник та директор з розвитку бізнесу UPTURN
соучредитель и директор по развитию бизнеса UPTURN.
Експертиза: 
консалтинг
просування продукту/послуги
стратегія запуску продукту
Галузі допомоги: 
digital-маркетинг
бізнес-стратегії
Тип: 
консультант
Спосіб комунікації: 
онлайн
особиста зустріч
Регіон: 
Україна
Кількість проведених консультацій / сесій: 
1
Допомога ментора MCБ: 

Я готовий консультувати: 15 годин на місяць через Skype або особисто у Києві за попередньою домовленістю. Можу консультувати будь-який бізнес в частині маркетингу незалежно від галузі та його розміру.

Мої мотиви сприяти розвитку малих та середніх бізнесів: відомо, що Україна перебуває не в кращих економічних кондиціях, правове поле не є досконалим для підприємництва. Але незважаючи на всі перепони, в країні ще досі багато людей, які починають свій бізнес і вірять в нього, а я твердо переконаний, що саме завдяки малому і середньому підприємництву може постати потужна Україна.

Коло питань, з якими варто звертатися: чи є потреба в моєму продукті/послузі? Хто цільова аудиторія мого продукту/послуги? Як правильно запускати продукт/послугу на ринок? Як визначити потребу/актуальність в моєму продукті/послузі? Як я можу продавати свою послугу/продукт? Які є канали продажів послуг/товарів? Яким чином я можу розширити свої канали збуту? З чого почати просування свого продукту? Як просувати/популяризувати свій продукт/послугу?

Я готов консультировать: 15 часов в месяц через Skype или лично в Киеве по предварительной договоренности. Могу консультировать любой бизнес в части маркетинга независимо от его отрасли и размеров.

Мои мотивы способствовать развитию малых и средних бизнесов: известно, что Украина находится не в лучших экономических кондициях, а ее правовое поле не является совершенным для предпринимательства. Но, несмотря на все преграды, в стране до сих пор много людей, которые начинают свой бизнес и верят в него. А я твердо убежден, что именно благодаря малому и среднему предпринимательству может воссоздаться мощная Украина.

Круг вопросов, с которыми следует обращаться: есть ли потребность в моем продукте/услуге? Кто целевая аудитория моего продукта/услуги? Как правильно запускать продукт/услугу на рынок? Как определить потребность/актуальность в моем продукте/услуге? Как я могу продавать свою услугу/продукт? Какие существуют каналы продаж услуг/товаров? Каким образом я могу расширить свои каналы сбыта? С чего начать продвижение своего продукта? Как продвигать/популяризировать свой продукт/услугу?

Кар’єра: INVO Group – MediaWayss.com – UPTURN

Освіта: НПУ ім. М.П. Драгоманова (спеціальність: історія і суспільствознавство)

Досягнення: я пишаюсь тим, що ми робимо для своїх клієнтів в UPTURN Agency. Зокрема:

1) Зростання продажів для компанії techsvit – 392%

2) Зростання конверсії для компанії «Questoria» х7

3) Збільшення продажів в компанії «Автоледі» – на 70%

Карьера: INVO Group – MediaWayss.com – UPTURN.

Образование: НПУ им. М.П. Драгоманова (специальность: история и обществознание).

Достижения: я горжусь тем, что мы делаем для своих клиентов в UPTURN Agency. В частности:p>

1) Рост продаж для компании techsvit – 392%.

2) Рост конверсии для компании «Questoria»х7.

3) Увеличение продаж в компании «Автоледи» - на 70%.

Я є клієнтом Ощадбанку: 
No
name_ru: 
Владислав Гурковский

Публікації ментора

Подати заявку